false (Bekijk projecten)
Ons privacy beleid is onlangs bijgewerkt volgens AVG regelgeving. Bekijk details
Update winkelwagen?

Het wijzigen van divisie kan effect hebben op de beschikbaarheid en prijzen van uw producten in uw winkelwagen.

Werk uw postcode bij voor een betrouwbaardere voorraad beschikbaarheid.
Totaal
text.skipToContent text.skipToNavigation

Gigamedia GLASVEZELKABEL 6FO OM3 LC/LC LSZH 50M

Product type: GGM 6FM3LCLC50M
Lev. nr.: GGM 6FM3LCLC50M
Artikelnr: 2850078312
EAN nr:

Productomschrijving
Uw prijs
€ 1.004,80 / STK

Start een chat als u vragen heeft.

Dit artikel is niet meer leverbaar.

Bekijk alternatief

STK
Min: 1 / STK
wis
Kabellengte opties

Meter
Min 1 Meter
Opmerking: er kunnen extra kosten van toepassing zijn voor het snijden en verwerken van de kabel
Product details
Kunt u niet vinden wat u zoekt?   Selecteer uw zoekfilters, klik op 'zoeken' en vind gerelateerde producten.
Algemene informatie
Algemene informatie
Feature Feature details
Kortingsgroep 201009
UNSPSC nummer 26121607
Glasvezelkabel
Glasvezelkabel
Feature Feature details
Aantal vezels 6
Aantal vezels per tube 6
Bewapening Nee
Brandvertraging Volgens EN 60332-1-2
Buitendiameter circa 6.5 mm
Categorie OM3
Chemisch bestendig Nee
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 Geen
Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 1 Geen
Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6 Geen
Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6 Geen
Functiebehoud Nee
Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 Ja
Inblaasbaar Ja
Kabel dwarswaterdicht Ja
Kabel langswaterdicht Ja
Kabel metaalvrij Ja
Mantelkleur Zwart
Met knaagdierbescherming Ja
Met trekontlasting Nee
Oliebestendig volgens EN 60811-404 Nee
Rookarm volgens EN 61034-2 Ja
Type tube Tight
Type vezel Multimode 50/125
UV-bestendig Ja

We hebben alleen nog
in voorraad en dit product is niet meer beschikbaar bij de leverancier.

Wilt u het toevoegen aan uw winkelwagen?

Toegevoegd aan winkelwagen.

Heeft u een grotere hoeveelheid nodig? Dit is een alternatief product.

Dit product is niet meer leverbaar en ook niet meer beschikbaar bij de leverancier.

Hier kunt u een alternatief product vinden waar u wellicht wat aan heeft.

Door dit product toe te voegen aan uw winkelwagen zal uw afhaalvestiging wijzigen.
Min: : /

U heeft nog een offerte in uw winkelwagen. Wanneer u dit artikel toevoegd zal de offerte worden verwijderd.

Bevestig de offerte en voeg het artikel daarna toe aan de winkelwagen OF verwijder de offerte en voeg het artikel toe.

Het veranderen van uw vestiging kan gevolgen hebben voor de productprijzen en beschikbaarheid van producten.

Wilt u doorgaan met deze wijziging?

Bevestig afhalen