text.skipToContent text.skipToNavigation
false (Bekijk projecten)
Deze website maakt gebruik van cookies om uw bezoekervaring te verbeteren. Wanneer u deze notificatie sluit gaat u akkoord met onze Privacy Policy.
Kies uw {0} divisie
Update winkelwagen?

Het wijzigen van divisie kan effect hebben op de beschikbaarheid en prijzen van uw producten in uw winkelwagen.

Lexcom 306450038 P-KBL 2XSC/ST 50/125 2M

Merk LEXCOM
Product type: 306450038
Lev. nr.: 306450038
Artikelnr: 2700744047
EAN nr: 5703302114622

Geef een zoekwoord op om dit product makkelijker te kunnen vinden in de toekomst.

Na beoordeling wordt het verwerkt.

Hoe noemt u dit product?

Geef een zoekwoord op om dit product makkelijker te kunnen vinden in de toekomst.

Na beoordeling wordt het verwerkt.


Productomschrijving
Uw prijs
€ 42,30 / STK

Dit artikel is niet meer leverbaar.

Bekijk alternatief

STK
Min: 1 / STK
Product details
Kunt u niet vinden wat u zoekt?   Selecteer uw zoekfilters, klik op 'zoeken' en vind gerelateerde producten.
Patchkabel glasvezel
Patchkabel glasvezel
Feature Feature details
Mantelkleur Oranje
Lengte 2 m
Categorie OM1
Type vezel Multimode 50/125
Knikbeschermingstule Geklemd
Brandvertraging Nee
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Connectortype uiteinde 2 ST-Duplex
Connectortype uiteinde 1 SC-duplex
APC-uitvoering Nee

We hebben alleen nog
in voorraad en dit product is niet meer beschikbaar bij de leverancier.

Wilt u het toevoegen aan uw winkelwagen?

Toegevoegd aan winkelwagen.

Heeft u een grotere hoeveelheid nodig? Dit is een alternatief product.

Dit product is niet meer leverbaar en ook niet meer beschikbaar bij de leverancier.

Hier kunt u een alternatief product vinden waar u wellicht wat aan heeft.

Door dit product toe te voegen aan uw winkelwagen zal uw afhaalvestiging wijzigen.
Min: : /

U heeft nog een offerte in uw winkelwagen. Wanneer u dit artikel toevoegd zal de offerte worden verwijderd.

Bevestig de offerte en voeg het artikel daarna toe aan de winkelwagen OF verwijder de offerte en voeg het artikel toe.

Het veranderen van uw vestiging kan gevolgen hebben voor de productprijzen en beschikbaarheid van producten.

Wilt u doorgaan met deze wijziging?