text.skipToContent text.skipToNavigation
false (Bekijk projecten)
Deze website maakt gebruik van cookies om uw bezoekervaring te verbeteren. Wanneer u deze notificatie sluit gaat u akkoord met onze Privacy Policy.
Kies uw {0} divisie
Update winkelwagen?

Het wijzigen van divisie kan effect hebben op de beschikbaarheid en prijzen van uw producten in uw winkelwagen.

Vestiging zoeken
Nieuwegein
    Ravenswade 5 
    3439 LD Nieuwegein
  • Telefoon: 088 500 73 50
  • Email: nieuwegein@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Amsterdam-Amstel
    Joop Geesinkweg 301 
    1114 AB Amsterdam
  • Telefoon: 088 500 78 20
  • Email: amsterdam@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Harderwijk
    Nobelstraat 1
    3846 CE Harderwijk
  • Telefoon: 088 500 73 80
  • Email: harderwijk@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Amsterdam
    Nieuwe Hemweg 38 
    1013 CX Amsterdam
  • Telefoon: 088 500 73 00
  • Email: amsterdam@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Den Bosch
    Rietveldenweg 70 
    5222 AS Den Bosch
  • Telefoon: 088-500 71 10
  • Email: denbosch@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Nijmegen
    Energieweg 60a 
    6541 CX Nijmegen
  • Telefoon: 088 500 74 50
  • Email: nijmegen@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Haarlem
    Waarderweg 35 
    2031 BN Haarlem
  • Telefoon: 088 500 74 00
  • Email: haarlem@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Zoetermeer (Centrale Diensten)
    Bleiswijkseweg 35 
    2712 PB Zoetermeer
  • Telefoon: 088 500 70 00
  • Email: info@rexel.nl
Rexel Industrie (RISS)
    Rivium Westlaan 42 
    2909 LD Capelle aan den IJssel
  • Telefoon: 088 500 79 00
  • Email: riss@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Capelle aan den IJssel
    Rivium Westlaan 42 
    2909 LD Capelle aan den IJssel
  • Telefoon: 088 500 72 70
  • Email: capelle@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Alkmaar
    Edisonweg 1 
    1821 BN Alkmaar
  • Telefoon: 088 500 74 30
  • Email: alkmaar@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Rijswijk
    Treubstraat 5 
    2288 EG Rijswijk
  • Telefoon: 088 500 72 50
  • Email: rijswijk@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Zwolle
    Katwolderweg 19
    8041 AC Zwolle
  • Telefoon: 088-500 78 90
  • Email: zwolle@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Doetinchem
    Doetinchemseweg 63 
    7007 CB Doetinchem
  • Telefoon: 088 500 72 30
  • Email: doetinchem@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Breda
    van de Reijtstraat 41 
    4814 NE Breda
  • Telefoon: 088 500 73 30
  • Email: breda@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Eindhoven
    Fijenhof 3 
    5652 AE Eindhoven
  • Telefoon: 088 500 73 10
  • Email: eindhoven@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Meppel
    Blankenstein 180 
    7943 PE Meppel
  • Telefoon: 088 500 72 00
  • Email: meppel@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Almelo
    Twentepoort Oost 53 
    7609 RG Almelo
  • Telefoon: 088 500 72 20
  • Email: almelo@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Venlo
    De Gruisdonk 10 
    5928 RT Venlo
  • Telefoon: 088 500 74 80
  • Email: venlo@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Heerenveen
    Venus 31 
    8448 CE Heerenveen
  • Telefoon: 088 500 72 40
  • Email: heerenveen@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Groningen
    Kieler Bocht 9c 
    9723 JA Groningen
  • Telefoon: 088 500 72 10
  • Email: groningen@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:00-17:00
za-zo: true

Kerkrade
    Wiebachstraat 23 
    6466 NG Kerkrade
  • Telefoon: 088 500 74 60
  • Email: kerkrade@rexel.nl

Openingstijden:
ma-vr: 7:30-17:00
za-zo: true

Verschuif de map om meer pins te zien